Pergola tarasowa lamelowa TWIGO

37 000,00 zł
Brutto

Stwórz własną enklawę relaksu

Ilość

Pergole tarasowe TWIGO to nowoczesne aluminiowe konstrukcje, które gwarantują skuteczną ochronę przeciwsłoneczną i przeciwdeszczową, swobodę aranżacji oraz możliwość indywidualnego dopasowania rozmiaru i wyposażenia

Twigo Basic to nasze najbardziej uniwersalne i najchętniej wybierane zadaszenie tarasowe z autorskim systemem mocowań. Atutem tej pergoli są automatycznie regulowane lamele dachowe, które można dostosować do aktualnych warunków pogodowych, a także wzmacniana, aluminiowo – stalowa konstrukcja, gwarantująca jej wyjątkową trwałość i bezawaryjność. Indywidualnie dobierane dodatki oraz kolor pergoli pozwalają na dostosowanie rozwiązania do charakteru każdego domu.

 

Wszystkie pergole produkowane są na konkretny wymiar wskazany przez Klienta maksymalne wymiary pojedynczego modułu to 4x6 m. Modułowy charakter naszych konstrukcji sprawia, że możemy je rozbudowywać do nieograniczonych rozmiarów.

Możesz wybrać dowolny kolor z palety RAL, zarówno lameli jak i samej konstrukcji.

Pergolę można wyposażyć  w automatycznie otwierane pionowe zasłony przeciwsłoneczne typu screen, które pomagają w zachowaniu optymalnej temperatury we wnętrzu narażonym na działanie promieni słonecznych, ponadto chronią przed wiatrem, a także mogą pełnić funkcję moskitiery.

Kolejnym rozwiązaniem osłaniającym boki pergola mogą być przesuwne lub stałe ściany wyposażone w panele z wysokojakościowego impregnowanego drewna. Konstrukcja ma ponadczasowy wygląd, dzięki czemu dobrze prezentuje się w każdej zabudowie.

Oferujemy również żaluzje panelu bocznego wykonane z wysokojakościowych profili aluminiowych, które są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz korozję.

Podana cena dotyczy pergoli o wymiarze 4x4 m bez osłon bocznych.

Zachęcamy do kontaktu mailowego w sprawie indywidualnej wyceny: info@sunoff.pl

twigo
10 Przedmioty