Żaluzje fasadowe Z90 C80

290,00 zł
Brutto

Żaluzje fasadowe nazywane inaczej żaluzjami zewnętrznymi, to nowoczesna forma osłony okien. Zapewnienia ona prywatność mieszkańcom i pracownikom budynków o dużych przeszkleniach.

Żaluzje zewnętrzne nie tylko zapewniają prywatność, ale również pozwalają na zachowanie odpowiedniej temperatury wewnątrz budynku. Między lamelami a szybą wytwarza się bariera termiczna. Umożliwia ona schłodzenie temperatury wewnątrz budynku nawet do 10°C, gdy na zewnątrz panuje upał 35°C.Ilość

Prowadnice, lamele i szyny dolne żaluzji wykonane są z lekkiego aluminium, którego ciężar wynosi średnio między 2 a 3 kg na metr kwadratowy. Nie stanowi to dużego obciążenia dla bryły budynku. Dzięki możliwośćci pokrycia aluminiowych części wszystkimi kolorami z palety RAL oraz kolorami niestandardowymi, żaluzje fasadowe idealnie wpisują się w styl i charakter każdego budynku. Aluminiowe części są pokrywane lakierami wysokiej jakości.

Mieszkańcy dużych miast takich jak Kraków pewnie będą dodatkowo zadowoleni z faktu, iż żaluzje dodatkowo zmniejszają natężenie hałasu wewnątrz budynku. Co więcej, nie tylko same są odporne na warunki pogodowe, ale również zabezpieczają przed niekorzystną aurą cały budynek. Żaluzje fasadowe dostępne są w dwóch formach: z lamelami w kształcie litery C oraz w kształcie litery Z. Te aluminiowe płytki o szerokośćci 80 mm (C) i 90 mm (Z) są podnoszone, a także obracane, by jeszcze lepiej dostosować dopływ światła i ciepła.Oferujemy montaż na terenie Krakowa i okolic.

W sprawie indywidualnej wyceny prosimy o kontakttel. +48 608 322 614 e-mail: info@sunoff.pl  We can help you make your choice in EnglishNous sommes en mesure de vous aider repondant en Francais.

10 Przedmioty